Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Bangkok, Thajsko, Phuket

Chrám Wat Arun na brehu rieky Chao Praya je ikonou Bangkoku /uploads/galleries/7404/bangkok-koh-samui.jpg Thajské chrámy dýchajú rozprávkovou atmosférou Garden room JW Tyrkysových pláži si v Thajsku užijete viac než dosť Jeden z viacerých bazénov v Marriotte s motívmi  z thajskej mytológie The Surin z Andamanského mora Pri večernom drinku v Marriotte zistíte, že ste si dobre vybrali Prémiová suita Romantika na najkrajšej pláži Phuketu Vtáčí pohľad na areál vynikajúceho Marriottu Wat Arun v Bangkoku so svojimi vysokými vežami Kráľovská Ayutthaya bola hlavným mestom Siamu Damnoen Saduak a jeho plávajúce trhy Plávajúce trhy sú plné čerstvého a exotického ovocia Papajový šalát Som Tam patrí medzi kulinárske zážitky Exotické rybičky Vám budú jesť priamo z ruky Opustené ostrovy a kúsok pláže len pre seba Thajské more bude pripomínať exotické akvárium
Destinácia: Thajsko
Kód zájazdu: 1033271
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Exotika
Pobytovo-poznávacie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Multikultúrny Bangkok na úvod si Vás získa a zoznámite sa s Thajskom aj prostredníctvom kráľovského veľkomesta. Po správnej dávke kultúry a histórie si môžete vychutnávať zaslúžený oddych v slávnom thajskom letovisku Phuket. Vyberte si hotel, ktorý Vám najviac vyhovuje a thajskú pohostinnosť si maximálne vychutnáte.

1. deň:
Odlet z Viedne.

2. deň:
BANGKOK – Ubytovanie v slušnom 3* hoteli s bazénom v centre mesta iba 200 metrov od Kráľovského paláca. Prvý thajský pad thai, prvé ananásy. Divoká zábava v nočných baroch Patpongu. Pre záujemcov aj travesty show. Veľa zážitkov a to je ešte vždy len prvá noc.

3. deň:
K plávajúcim trhom sa poplavíme uzučkými klongami, uličkami dediniek na vode. Exotické ovocie nám tu predajú priamo z loďky. Viete, čo je rambutan a mangosteen? Pri moste cez rieku Kwai, len pár kilometrov od barmských hraníc si budeme rozprávať o železnici smrti, ale aj krajine, kde muži nosia sukne. Nakhon Pathom je najvyššou budhistickou stavbou sveta. Tu si objasníme budhistickú terminológiu, históriu a rozdiely v jednotlivých vetvách budhizmu: hinajána, mahajána a tibetský budhizmus.

4. deň:
Celodenný výlet do mesta AYUTTHAYA, ktoré bolo 400 rokov hlavným mestom Thajska. Čaká nás tu silný zážitok z prechádzok medzi ruinami starých chrámov a pagod. Odporúčame! Ostatní si zatiaľ pozrú moderný Bangkok, čínsku štvrť, alebo zelené pľúca mesta park Lumpini. Večer vám radi rezervujeme stôl v reštaurácii na streche mrakodrapu s výhľadom na celý Bangkok.

5. deň:
Kráľovský palác thajských kráľov, budovaný 150 rokov, patrí k najpríťažlivejším pamiatkam Ázie. Prehliadka chrámu Wat Pho s najväčším zlatým ležiacim Budhom Thajska a tradičnou školou masáže.

6. deň:
Individuálny odlet na Phuket. Transfer do hotela a relax na nádherných, teplých thajských plážach. Doprajte si hotel podľa Vašej náročnosti.

7. deň:
Oddych, o akom ste snívali.

8. deň:
Krásne more, výborné jedlá, oddych.

9. deň:
Thajské masáže a pláž.

10. deň:
Ešte jeden deň dokonalého thajského oddychu. Čas na kúpu posledných suvenírov.

11. deň:
Transfer na letisko a odlet domov.

12. deň:
Prílet do Európy.

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,67 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,56 HRK
Turecká lira  EUR 7,70 TRY
Americký dolar  EUR 1,12 USD

Zobraziť všetky »

Booking