Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

15.3.2020 Vláda SR na mimoriadnom rokovaní v súvislosti so šírením Koronavírusu schválila opatrenia, ktoré prikazujú uzavrieť prevádzky služieb, t.j. vr. cestovných kancelárií a agentúr s účinnosťou od pondelka 16.3.2020 od 6.00 hod. do odvolania.


22.4.2020 Prevádzky cestovných kancelárií a agentúr zostávajú naďalej uzatvorené do odvolania z dôvodu nemožnosti dodržať niektoré zo záväzných opatrení vlády (napr. nutnosť zabezpečenia priameho vetrania priestorov, kompletnej sanitácie prevádzky, a.i.), tiež v súlade s §250 b) ods. 6 Zákonníka práce z dôvodu obmedzenia činnosti zamestnávateľa ako dôsledku vyhlásenia mimoriadnej situácie.


V neodkladných prípadoch nás prosím kontaktujte telefonicky alebo emailom.


Ďakujeme za pochopenie.

Apartmány Croatia

Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - izba Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - denná miestnosť Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - reštaurácia v hoteli Alba Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - vodný aerobic Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - kuchynský kút Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - izba Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - kuchynský kút Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - izba Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - izba Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - izba Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - denná miestnosť Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - A2+2 - denná miestnosť Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - denná miestnosť Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - denná miestnosť s kuchynským kútom Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - balkón s posedením Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - balkón s posedením Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - terasa s posedením Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - mini klub Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - pláž Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - vodný aerobic Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - pláž Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - plážový volejbal Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov - apartmány Croatia - pláž
Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd na Moru
Kód zájazdu: 1074763
Cena od: 152,67 €
Príplatky od: 16 €
Doprava: vlastná
Termín: 15.08.2020 8/7 dní/nocí
Obchodník: 31443770
Kód termínu: 49861111

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Pobytové zájazdy
Apartmány Croatia Typ ubytovania: Skryť popis
Chorvátsko, Severná Dalmácia, Biograd na Moru Strava:
Útulný turistický komplex v pokojnom prostredí, neďaleko pláže, vhodný aj pre rodiny s domácim miláčikom.
Vzdialenosť od centra: 500 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Zobraziť úplný popis
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 27,02 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,59 HRK
Turecká lira  EUR 7,51 TRY
Americký dolar  EUR 1,10 USD

Zobraziť všetky »

Booking