Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Papillon Lagoon Reef Hotel

Destinácia: Keňa, Pobrežná provincia, Diani beach
Kód zájazdu: 1172684
Cena od: 1 039 €
Príplatky od: 310 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Golf
Potápanie

Výber termínu

02.12.2022 9 dní Last Minute 1 039 € +310 € odlet: Viedeň letecká
09.12.2022 9 dní Last Minute 1 039 € +310 € odlet: Viedeň letecká
16.12.2022 9 dní Last Minute 1 039 € +310 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: VIEDEŇ - MOMBASA
Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

2: PRÍLET DO MOMBASY
Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s prestupom
transfer letisko – hotel - letisko
7 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s All Inclusive.
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 299,- EUR
vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese )
fakultatívne výlety a safari
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Papillon Lagoon Reef Hotel

kaderníctvo potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf šnorchlovanie biliard volejbal golfové ihrisko animačný program tenis piesočnatá pláž detský bazén trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
veľmi príjemný, novo zrekonštruovaný hotel so 119 izbami sa nachádza priamo na pláži.

Vybavenie:
2 reštaurácie, 3 bary, obchod, bazén s barom, detský bazén, kadernícke služby za poplatok, slnečná terasa, 1 km od hotela sa nachádza golfové ihrisko.

Vybavenie izieb:
kúpeľňa s WC, klimatizácia, telefón, trezor za poplatok 125 KSH/deň, balkón alebo terasa. Výhľad na more za príplatok v „Beachfront" izbách.
Možnosť ubytovania 2 detí s 2 dospelými na izbe.

Stravovanie:
All Inclusive zahŕňa: raňajky, obedy, a večere formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje miestnej výroby (do 23:00 hod), uvedené športy zadarmo, ležadlá a osušky pri bazéne, animácie.

Pláž:
piesočnatá s výskytom koralov (cca 700 m od brehu).

Zábava a šport:
zadarmo: windsurfing, šnorchlovanie, potápačská lekcia v bazéne, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, biliard, animačné programy; za poplatok: potápačské centrum.   

http://rexresorts.com/papillon-lagoon-reef/

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,35 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,48 TRY
Americký dolar  EUR 1,05 USD

Zobraziť všetky »

Booking