Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Sandies Tropical Village

Destinácia: Keňa, Pobrežná provincia, Malindi
Kód zájazdu: 1172688
Cena od: 939 €
Príplatky od: 310 €
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

02.12.2022 9 dní Last Minute 939 € +310 € odlet: Viedeň letecká
09.12.2022 9 dní Last Minute 939 € +310 € odlet: Viedeň letecká
16.12.2022 9 dní Last Minute 939 € +310 € odlet: Viedeň letecká

Popis zájazdu

Program

1: VIEDEŇ - MOMBASA
Odbavenie 2 hodiny pred plánovaným odletom. Odlet do Mombasy.

2: PRÍLET DO MOMBASY
Prílet do Mombasy. Uvítanie a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo All inclusive. Nocľah.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Pobyt pri mori s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s programom All Inclusive. Voľno na kúpanie, opaľovanie, vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov, ktoré sa v hojnom množstve vyskytujú približne 500 - 700 m od pobrežia, takže počas odlivu je možné najmä v oblasti severného pobrežia dôjsť peši až k útesu a pozorovať bohatý podmorský život (topánky do vody nutné). Odporúčame využiť bohatú ponuku safari do niektorého z kenských národných parkov a ponuku fakultatívnych výletov. Okrem výletu safari odporúčame návštevu Mombasy a jej starobylého centra, ďalej sú obľúbené výlety na ostrov Wasini s pozorovaním delfínov, rybárčenia a ďalšie výlety.

9: ODLET DO VIEDNE
V ranných hodinách transfer na letisko, odlet a prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

COVID garancia – priplaťte si sumou 5,- EUR/osoba/deň garanciu preplatenia storno poplatkov ak budete pozitívne testovaný na COVID–19 v lehote 14 dní a menej pred nástupom na zájazd.

Klient si túto službu musí v CK objednať a uhradiť poplatok „COVID garancia” vo výške 5,- Eur/osoba/ deň. Táto položka musí byť jasne uvedená v zmluve o zájazde ako samostatný poplatok. Podmienkou je, že klient musí mať cez CK objednané aj komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a STORNO PLUS na celkovú cenu zájazdu.

V prípade, že klient pred vycestovaním dostane pozitívny výsledok PCR testu na COVID-19 14 dní a menej pred nástupom na zájazd, cestovná kancelária deklaruje, že klient, ktorý si zakúpil komplexné cestovné poistenie ECP PLUS a zaplatil poplatok „COVID garancia”, má nárok na preplatenie stornopoplatku od CK a teda má nárok na vrátenie uhradenej zálohy za zájazd, na ktorý z tohto dôvodu nenastúpi. Nárok na preplatenie stornopoplatku vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené cestovné poistenie ECP a poplatok „COVID garancia”.

Cena zahrnuje:
leteckú dopravu Viedeň – Mombasa – Viedeň s prestupom
transfer letisko – hotel - letisko
7 x nocľah vo vybranom hoteli s raňajkami, polpenziou, plnou penziou alebo s All Inclusive.
asistenciu partnerskej CK

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 299,- EUR
vstupné vízum do Kene (nutné žiadať elektronicky na adrese )
fakultatívne výlety a safari
cestovné poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Sandies Tropical Village

lukostreľba práčovňa, čistiareň lekárska služba aqua aerobic, gym salón krásy diskotéka katamarán kajak, kanoe potápačské centrum, lekcie potápania windsurfing, surf konferenčná miestnosť masáž volejbal wellness, spa bazén morská voda fitness centrum večerný program animačný program stolný tenis vodné športy na pláži piesočnatá pláž stráženie detí chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m

Popis:
elegantný rezort so 109 izbami sa skladá z dvojpodlažných viliek vybudovaných po vzore masajských obydlia a je vzdialený iba pár metrov od udržiavané privátnej pláže. Príjemnú atmosféru hotela podčiarkuje aj ochota a prívetivé správanie miestneho personálu. Športové aktivity ponúkané v rámci animačných programov poteší najmä priaznivcov aktívneho odpočinku.

Vybavenie:
2 reštaurácie, 3 bary, bazén s ležadlami, zapožičanie plážových osušiek, obchod, zmenáreň, business centrum, diskotéka, za poplatok: Mvua African Rain Spa (masáže, salón krásy, fitness centrum, bazény so slanou vodou), práčovňa, stráženie detí, lekár na telefóne.

Vybavenie izieb:
kúpeľňa (umývadlo, sprcha), oddelené WC s bidetom, fén, individuálne nastaviteľná klimatizácia, stropný ventilátor, moskytiéra, elektronický trezor, minibar, terasa. V základne cene je izba typu Deluxe.

Stravovanie:
All Inclusive (welcome cocktail, raňajky, obedy a večere v hlavnej reštaurácii, nealkoholické nápoje, ovocné džúsy, miestne pivá, vybrané vína, voda, čaj a káva podávané v hlavnej reštaurácii počas podávania jedál, raňajkové pečivo ponúkané v Beach Bar podľa harmonogramu, večerná káva a čaj podávané v baru Tropical Jahazi o 16:00 s cookies a sušienkami. Raňajky sa podávajú od 07:30 do 10:00, obed sa podáva od 13:00 do 14:30 a večera sa podáva od 20:00 do 21:30. Bar Tropical Jahazi ponúka po celý deň osviežujúce nápoje, ovocné džúsy, kávu, čaj, jednohubky a pečivo. Po 18:00 je k dispozícii výber liehovín a kokteilov. Tropický plážový bar ponúka nealkoholické a alkoholické nápoje od 10:00 do 17:00. Disco bar ponúka nealkoholické a alkoholické nápoje od 22:00 do polnoci).

Pláž:
biela piesočná pláž priamo pri hoteli, v blízkosti hotela podmorský národný park Malindi Marine.

Zábava a šport:
večerné animačné programy, vodný aerobik, strečing, vodná gymnastika, lukostreľba, plážový volejbal, stolný tenis, za poplatok turistické centrum s ponukou výletov, centrum vodných športov (potápačské centrum PADI), windsurfing, katamarány, kanoe, plachtenie, rybárčenie).


https://tropicalvillage.sandies-resorts.com/

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,35 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,48 TRY
Americký dolar  EUR 1,05 USD

Zobraziť všetky »

Booking