Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Anjajavy

Destinácia: Madagaskar, Antsiranana (Diego Suarez), Nosy Be ostrov
Kód zájazdu: 1201872
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Exotika
Potápanie

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program

1: ODLET Z VIEDNE
Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom a let s medzipristátím na Madagaskar.

2: PRÍLET NA MADAGASKAR
Prílet na Madagaskar, romantického ostrova na severozápadnom pobreží Madagaskaru. Uvítanie na letisku a transfer mikrobusom do hotela podľa výberu. Pobyt s raňajkami či s plnou penziou. Nocľah.

3 - 8: POBYT PRI MORI
Pobyt pri mori s raňajkami alebo s plnou penziou . Voľno na kúpanie , opaľovanie , vodné športy či šnorchlovanie s pozorovaním koralov. Odporúčame využiť širokú ponuku lodných výletov za poznávaním nezmerných prírodných krás Madagaskaru.

9: ODLET DO VIEDNE
Raňajky. Transfer na letisko v Nosy Be a odlet späť do Viedne. Prílet do Viedne.

10: PRÍLET DO VIEDNE
Prílet do Viedne.

Ceny zájazdov sú kalkulované s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke. Príplatky za nadštandardné ubytovanie spracujeme na vyžiadanie. Hotely z našej ponuky sú vždy na vyžiadanie a spätné potvrdenie !

Termíny je možné predlžovať a odlety môžu byť aj z Budapešti a Prahy.

„COVID poistenie”, ku všetkým zájazdom CK.

Zaplaťte si „COVID poistenie” a budete krytí v prípade ochorenia na COVID-19. Toto poistenie kryje liečebné náklady vo všetkých krajinách (t.j. aj v tzv. červených krajinách) až do výšky 50.000,- EUR, náklady na ubytovanie v prípade karantény, spätnou cestou vyvolané dodatočné cestovné náklady a preplatenie storno poplatkov so spoluúčasťou 20% pre klienta.

Podmienkou je, že klient musí mať objednané aj Komplexné cestovné poistenie ECP, prípadne aj poistenie Storno PLUS.

Poistenie je možné zjednať pre osoby do veku 70 rokov. Pre osoby 70 až 85 rokov je 100% prirážka.

DENNÁ SADZBA

EURÓPA

2,60 EUR

SVET

5,85 EUR

Nárok na preplatenie storno poplatkov vzniká pre všetky spolucestujúce osoby na spoločnej zmluve o zájazde v prípade, že majú zaplatené komplexné cestovné poistenie ECP a „COVID poistenie”.

Cena zahrnuje:
leteckú prepravu na trase Viedeň - Nosy Be/Antanarivo - Viedeň s prestupmi
transfer letisko - hotel - letisko
7 x ubytovanie s daným stravovaním
asistenciu partnerskej cestovnej kancelárie

Cena nezahrnuje:
letiskové taxy 389,- EUR
vstupné vízum (platí sa pri vstupe do zeme cca 15,- USD)
fakultatívne výlety
poistenie ECP PLUS 5,- EUR/osoba/deň

Anjajavy

TV bicykle petanque, bocca katamarán kajak, kanoe vodné lyže windsurfing, surf šnorchlovanie biliard volejbal večerný program animačný program stolný tenis internet, WiFi piesočnatá pláž chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 0 m
Popis:
luxusný hotel skladajúci sa z 25 bungalovov leží na okraji rovnomennej rybárskej osady u mozambického kanála. Jedinečnosť tohto komplexu podčiarkuje fakt, že je tu prístup iba súkromnými hotelovými lietadlami z medzinárodného letiska. Od okolitého rušného sveta je hotel oddelený pralesom s niekoľkými chodníkmi. Ekologická prírodná rezervácia o rozlohe 450 hektárov na území ktorej hotel leží je domovom 1800 druhov rastlín, prevažne endemických a liečivých. Prales je domovom aj mnohých druhov živočíchov vrátane známeho lemura Sifaka, je rajom vtákov a chameleónov. Podmorský svet je plný pestrofarebných koralových rýb. Tsingy - najznámejšia turistická atrakcia na Madagaskare tvorená miliónmi rokov starými koraly je na protiľahlej strane zálivu.

Vybavenie:
rezort sa skladá z niekoľkých viliek s palmovými strechami a hlavnej budovy, kde nájdete reštauráciu, bar, spoločenskú miestnosť so satelitnou TV, plavecký bazén, obchodíky so suvenírmi, pripojenie k internetu prostřednícím WIFI je možné v okolí hlavnej budovy.

Vybavenie izieb:
dvojposchodová vila z palisandrového dreva a strechou z palmového lístia. V prízemí sa nachádza jedáleň, spálňa, odpočinkový kút, kúpeľňa s WC. V poschodí potom pracovňa, ktorá môže slúžiť ako spálňa pre deti. Klimatizácia, kávovar, minibar, terasa s výhľadom na more.

Stravovanie:
polpenzia - raňajky formou bufetu, večere s výberom z menu. Za príplatok možnosť obedov.

Pláž:
2 hotelové pláže s jemným bielym pieskom.

Zábava a šport:
príležitostné večerné programy, zadarmo: šnorchlovanie, kanoe, kajaky, katamarány, petanque, plážový volejbal, bedminton, biliard, stolný tenis, windsurfing, výlety do okolia. Za poplatok: požičovňa horských bicyklov, vodné lyže, plávanie s delfínmi, rybárčenie, muškárenie, lodné výlety.

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,35 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,48 TRY
Americký dolar  EUR 1,05 USD

Zobraziť všetky »

Booking