Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Izrael a Mŕtve more - pútnický zájazd letecky

Destinácia: Izrael
Kód zájazdu: 1228254
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy
Pútnické zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:
1.deň »
odlet z Viedne do Tel Avivu, transfer autobusom na sever Izraela, ubytovanie v hoteli v oblasti Galilea, večera a nocľah.

2.deň »
raňajky, prehliadka Nazareta (Bazilika Zvestovania, Kostol sv. Jozefa) a Kány Galilejskej (miesto prvého zázraku - premenenie vody na víno - možnosť obnovenia manželských sľubov), pokračujeme do Kafarnaumu, na Horu Blahoslavenstiev a Tabghy, večera v hoteli, nocľah.

3.deň »
raňajky, výstup na vrch Tabor, kde si prezrieme Kostol Premenenia Pána a pokračujeme na miesto krstu Ježiša Krista (Yardenit) v rieke Jordán. Zastávka v Jerichu (najstaršie trvalo osídlené a najnižšie položené miesto na Zemi) a ubytovanie v hoteli v Betleheme, večera a nocľah.

4.deň »
raňajky, návšteva kresťanských pamiatok a posvätných miest v Betleheme (Bazilika Narodenia, Pole pastierov, Jaskyňa Mlieka), popoludní kúpanie v Mŕtvom mori a uvidíte tiež Ain Karem (miesto narodenia Jána Krstiteľa a Navštívenia Panny Márie u Alžbety). Návrat do Betlehema, večera a nocľah.

5.deň »
raňajky, celodenná pešia prehliadka Jeruzalema počas ktorej navštívite Olivovú horu, Pater Noster, Dominus Flevit, Getsemanskú záhradu, Kostol Hrobu Panny Márie, Večeradlo a zastavíte sa pri Múre nárekov. Návrat do Betlehema, večera a nocľah.

6.deň »
raňajky, prehliadka Betánie – Lazarov hrob. Prechod Júdskou púšťou k Mŕtvemu moru (kúpanie). Možnosť výletu na pevnosť Massada a do Qumranu. Večera a nocľah.

7.deň »
raňajky, dopoludnia prehliadka Jeruzalema - Via Dolorosa (Krížová cesta so zastaveniami) a Bazilika Božieho hrobu na Golgote. Popoludní kúpanie v Mŕtvom mori, návrat do Betlehema, večera a nocľah. 8.deň » raňajky, odchod autobusom na letisko do Tel Avivu a následne odlet do Viedne.

Popis:
Ubytovanie:
7 x v izbách s vlastným príslušenstvom (sprcha a WC) v 3* hoteli.

Stravovanie:
7 x polpenzia (raňajky a večere formou švédskych stolov).

Doprava:
Letecká doprava » Viedeň – Tel Aviv a späť.

Ostatné:
transfery a doprava po Izraeli klimatizovaným autobusom, služby sprievodcu - kňaza, náboženský program, DPH.

Povinné príplatky:
letiskové, bezpečnostné a servisné poplatky vo výške 250 €/os. Priamo v Izraeli sa platí obslužné 40 USD/os. a vstupy do pamiatok a chrámov 40 USD/os.

Priplatky:
za 1/1 izbu 260 €, transfer z Bratislavy na letisko Viedeň - Schwechat a späť 20 €/os.

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,35 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,55 HRK
Turecká lira  EUR 19,48 TRY
Americký dolar  EUR 1,05 USD

Zobraziť všetky »

Booking