Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Antigua, Toronto, Niagara, New York

/uploads/covery zajazdov/antigua_cover_3.jpg Vitante v Karibiku. Čaká vás oddych v jednej z top plážových destinácií sveta.
foto: Ľuboš FELLNER – Ostrov v Malých Antilách je známy tým, že sa pýši 365 plážami, každý deň v roku môžete navštíviť jed foto: Ľuboš FELLNER – BUBO foto: Ľuboš FELLNER – BUBO Čulý plážový život, plný športových atrakcií a skvelých barov nájdete v Dickenson Bay. 
foto: Ľuboš Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Krása Karibiku. Cedar Valley golf course. Dnes nechajte pláž plážou a poďte si zahrať. Ktoré pláže stihnete pobehať? Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Oddychujte v Sandals, jednom z top 10 hotelov Karibiku na najslávnejšej pláži ostrova Dickinson Bay. Západy slnka, šum mora a nohy v piesku. Toronto - Downtown kanadského New Yorku Toronto - nočný downtown Toronto - CN Tower, stále jedna z najvyšších stavieb sveta Toronto - pohoda v najväčšom meste Kanady Skvelá kanadská reštaurácia Canoe na 54 poschodí. Je pravdou, že ten fantastický pohľad na Toronto z Niagarské vodopády - Podkova (Horseshoe), hlavný vodopád Niagary Niagarské vodopády - Dotknite sa vody Niagarské vodopády - Americké vodopády, ktoré pekne uvidíte len z kanadskej strany New York - Yellow taxi sú všade New York - Prejdite sa Brooklynským mostom Brooklynský most je newyorskou ikonou.
foto: archív BUBO BUBO vs. Big Apple.
foto: Jakub KOPČA – BUBO New York - Výhľad z Top of the Rock Milióny svetiel v betónovej džungli. Urban romantika.
foto: archív BUBO Určite sa ním prevezte aspoň raz!
foto: archív BUBO New York - Broadway New York - Central park je kus prírody uprostred mega mesta Exkluzívne nákupy na 5th Avenue New York - Ikona mesta - Empire State Building
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1237598
Cena od: 4 120 €
Príplatky od: 534 €
Doprava: letecká
Termín: 03.06.2023 12/11 dní/nocí
Obchodník: 35824859
Kód termínu: 72784810

« Späť na výber termínu a popis zájazdu
Poznávacie zájazdy
Exotika
Pobytovo-poznávacie
Toronto Typ ubytovania:
Kanada, Ontário, Toronto Strava:
New York
USA, New York
Letisko:    
Pre zobrazenie komplexného cenníka vyberte zodpovedajúci typ ubytovania.
Cena celkom: N/A

Obsiahnuté údaje sú výlučne informatívne.

Krajiny

Zobraziť všetky »

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 23,66 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 20,72 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »

Booking