Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Rozkvitnuté Holandsko

Rozkvitnuté Holandsko, poznávací zájazd Záhrada-Holandsko Výstava z kvetov-Holandsko Výstava z kvetov-Holandsko Výstava z kvetov-Holandsko Rozkvitnuté Holandsko, poznávací zájazd Mlyn-Holandsko Prístav-Holandsko Pohľad na mesto Architektúra mesta Rozkvitnuté Holandsko Rozkvitnuté Holandsko Rozkvitnuté Holandsko Rozkvitnuté Holandsko Rozkvitnuté Holandsko Rozkvitnuté Holandsko Rozkvitnuté Holandsko Rozkvitnuté auto Auto s kvetmi Atrakcie Pamiatky v Holandsku Mosty cez rieku
Destinácia: Holandsko
Kód zájazdu: 1304541
Cena od: 669,12 €
Príplatky od: 0 €
Poznávacie zájazdy
Výstavy a podujatia

Výber termínu

18.04.2024 5 dní First Minute 669,12 € +0 € autobusová

Popis zájazdu

Úvod:
5-dňový autokarový zájazd

Perex:
Tak toto očarí nielen pestovateľov kvetov, ale všetkých milovníkov krásy! Nezabudnuteľné dni v kráľovstve syrov, tulipánov a veterných mlynov. Kinderdijk (UNESCO) so skupinou 19 veterných mlynov, na jar v jednom z najkrajších kvetinových parkov na svete Keukenhofe, 6 miliónov rozkvitnutých cibuľovín, fantastická prehliadka kvetinových alegorických vozov, ktorú vystrieda návšteva farmy s výrobou typických syrov. Záver v Amsterdame potvrdí, že toto mesto si zaslúži určite osobitnú návštevu.

Program:
1. deň:
Odchod zo Slovenska v ranných hodinách (z Bratislavy o 6:00 hod.), tranzit cez Rakúsko a Nemecko, ubytovanie v okolí Bruselu v Belgicku.

2. deň:
Raňajky, z krajiny čokolády a praliniek sa presunieme do Holandska, kráľovstva syrov, tulipánov a veterných mlynov. Zastavíme sa v Kinderdijk (UNESCO), pri slávnej skupine 19 veterných mlynov, ktoré v minulosti slúžili na odčerpávanie vody z Alblasserwaardu. O tom, že apríl je obdobím farieb dúhy, rozkvitajúcich púčikov tulipánov, narcisov a hyacintov, nás presvedčí jeden z NAJ kvetinových parkov na svete – Keukenhof. Rozprestiera sa na 32 ha lesoparku a pýši sa viac ako 6 miliónmi cibuľovín. Po jedinečnom zážitku odchod na ubytovanie v okolí Amsterdamu.

3. deň:
Raňajky, odchod na Bloemen Corso, prehliadka alegorických kvetinových vozov, kde fantázia nemá hraníc, ktorá sa koná raz ročne na trase Noordwijk – Haarlem. Pri návšteve farmy Alida Hoeve sa zoznámime s výrobou typických holandských syrov Gouda a Eidam, okúsime ich výbornú chuť a presunieme sa do starobylej rybárskej osady Volendam (krátka pešia prechádzka). Návrat do hotela.

4. deň:
Raňajky, príchod do hlavného mesta Holandska – Amsterdamu. Fakultatívna plavba po amsterdamských grachtoch. Pešia prehliadka mesta – živá pešia zóna Damrak, Námestie Dam–Nieuw Markt, Radnica, Kráľovský palác nákupná ulica Kalverstraat, kvetinový trh, Rembrandtov pomník. Fakultatívne návšteva múzeí Vincenta van Gogha a Rijskmuseum – najväčšieho štátneho múzea v Holandsku. Možnosť návštevy pivovaru Heineken, individuálne voľno. Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

5. deň:
Návrat na Slovensko okolo poludnia.


Poznámka:
Zmena programu vyhradená.


Ubytovanie:
3x v hoteli 3*

Stravovanie:
3x raňajky


Doprava:
Autokar


Celková cena zahŕňa:
Dopravu luxusným autokarom, 3x ubytovanie s raňajkami v hoteli 3*, sprievodcu CK.

Celková cena nezahŕňa:
Doplatok za 1/1 izbu 202 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, vstup do Múzea V. van Gogha 23 EUR od 18 r. (zdarma do 18 r.), ostatné vstupy, plavbu loďou, pobytovú taxu, cestovné poistenie.

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,33 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 31,45 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »

Booking