Rýchly kontakt

0918 999 249

e-mail: cestovka@majo.sk

 


   

 

Andorra, Girona a Katalánsko

, Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Vall de Núria , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, kláštor Meritxell , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Sant Esteve kostol, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, farebné domčeky a Eiffelov most , Girona , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, katedrála v Girone , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Os de Civis, LLeida , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, Andorra , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko, mapa , Letecké poznávacie zájazdy, Andorra, Girona a Katalánsko
Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 1322196
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Rýchly popis:

Zájazd, kde uvidíte benediktívnsky kláštor, odveziete sa zubačkou, navštívite baziliku na brehu jazera, pútnické miesto so sochou Panny Márie, či židovskú štvrť a miesto natáčania seriálnu Hry o tróny a možnosť kúpania.


Doprava:
letecká

Program:

1. deň: odlet do Španielska, ubytovanie, večera.

2. deň: raňajky, voľný deň ideálny na relax pri mori, večera.

3. deň: raňajky. Panoramatická cesta vnútrozemím Katalánska cez regióny Selva, Osona a Ripolles až k mestečku Sant Joan de les Abadesses s benediktínskym kláštorom, ktorý bol založený v 9. storočí s krásnym výhľadom na most Pont Vell cez rieku Ter. Pokračovanie do Ribes de Fresser a odtiaľ zubačkou do pyrenejského údolia Vall de Núria. Návšteva baziliky Santuario de la Virgen Maria, ktorá je postavená na brehoch horského jazera. Cestou naspäť do Ribes de Fresser zastávka v historickom múzeu zubačky. Transfer do Andorry, ubytovanie a večera.

4. deň: raňajky. Presun z Andorry do mestečka Meritxell s prehliadkou kláštora, ktorý v Andorre pokladajú za významné pútnické miesto. Nachádza sa v ňom socha Panny Márie, ktorá chráni tento krásny štát. Pokračovanie horskou cestou k vyhliadke Mirador del Roc del Ouer. Dychberúce výhľady na hory a údolia sú nezabudnuteľným zážitkom. Andorrské mestečko Ordino obklopené krásnou prírodou si zachováva charakter starobylého horského mestečka. Kostol Sant Corneli i Sant Cebria z 12. storočia dopĺňa zaujímavý historický stred mesta. V dedinke Os de Civís s románskym kostolom v strede dediny čas na obed a pokračovanie do hlavného mesta Andorry s prehliadkou historického centra a možnosťou nákupov. Ubytovanie a večera.  

5.deň: raňajky a pokračovanie prehliadky Andorry, presun do španielskej enklávy na francúzskom území, katalánskeho mestečka Llívia v regióne Puigcerdá, so zachovalým kostolom Mare de Déu des Angels s vežou, ktoré je súčasťou  stredovekého opevnenia mesta - Bernard So. Najznámejšou pamiatkou v meste je lekáreň, ktorá je najstaršou v Európe. Po prehliadke presun na pobrežie, ubytovanie kúsok od pláže, večera.

6.deň: raňajky, voľný deň ideálny na relax pri mori, večera.

7.deň: raňajky a poobede transfer do mesta Girony, historického mesta s jednou najzachovalejších stredovekých židovských štvrtí El Call a hradbami, kde sa natáčal seriál Hra o tróny, románske kostoly San Pere de Galligants a Sant Nicolau, prehliadka gotickej katedrály Santa Maria de Girona s jedinečnou klenotnicou a kláštorom z románskeho obdobia. Nábrežie rieky Onyar očarí farebnou fasádou domov a mestskou scenériou mostov. Individuálne voľno, návrat do hotela, večera.

8.deň: raňajky a podľa letového poriadku transfer na letisko, odlet.


V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v 3* hoteli, 7x raňajky, 5x večera a 1x obed, letecká doprava Bratislava  – Barcelona – Bratislava /  Budapešť - Barcelona - Budapešť (podľa výberu klienta), 1x podpalubná batožina 20 kg/os., transfer letisko - hotel - letisko, autokarová doprava počas okruhu, sprievodca CK, lístok zubačkou Ribes de Freser- Vall de Núria- Ribes de Fresser, vstup do múzea v Llívii, prehliadky/ochutnávky podľa programu bez vstupov.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 220 EUR/os., doprava v meste, pobytová taxa (platba na mieste cca od 4 EUR/os./noc). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT  alebo poistenie PLUS, orientačná cena vstupov 60 EUR/os. (platba na mieste). Ostatné doplatky: 1-lôžková izba 210 EUR/7 nocí. Batožinové limity: v prípade zmeny leteckej spoločnosti si CK vyhradzuje právo na ich zmenu.

Typ stravy:
raňajky

Dni:
8 DŇOVÝ POZNÁVACÍ ZÁJAZD

Pamiatky v programe pre leták:
Girona | Llívia | Andorra

Krajiny

Zobraziť všetky »

Sme členom

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,23 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,91 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »

Booking