Výsledky hľadania
Doprava:  |
Termíny od: 28.08., 15 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Praha |
|
28.08.2026
|
15 dní
|
Last Minute
|
4 059 €
|
+0 €
|
odlet: Praha
|
|
Návšteva Caral, najstaršieho mesta amerického kontinentu z dôb 3000 až 2500 rokov pred našim letopočtom,
celodenný výlet do NP Huascarán, prehliadka historického centra Trujillo, celodenný pobyt na kraji džungle pri 3.najvyššom vodopáde sveta Gocta (771 m), pešia turistika s nezabudnuteľnými výhľadmi k vodopádom, ktoré boli "objavené" ešte len v roku 2006. Výlet do dedinky Chasuta, ktorá je známa výrobou ručne maľovanej keramiky. Návšteva kakaovej plantáže.
Doprava:  |
Termíny od: 03.12., 9, 11 dňové
|
Strava: plná penzia, ultra all Inclusive |
|
odlet: Viedeň |
|
03.12.2025
|
9 dní
|
Last Minute
|
4 065 €
|
+0 €
|
odlet: Viedeň
|
|
|
08.12.2025
|
11 dní
|
Last Minute
|
4 155 €
|
+0 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Recepcia, 2 reštaurácie, 2 bary, bar na pláži, bazén, obchod so suvenírmi, potápačské centrum.
Doprava:  |
Termíny od: 17.11., 10 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Viedeň |
|
17.11.2025
|
10 dní
|
Last Minute
|
3 380 €
|
+743 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Jedna z najuzavretejších krajín sveta sa mení zo dňa na deň. Krajina, kde kamkoľvek sa pozriete, vidíte prastarú históriu a exotiku, ktorá nikde inde na našej planéte nie je. Krajina bez masového turizmu, ktorá svoju históriu píše už od Abraháma a Izmaela. Záver cesty spojený s oddychom v najbohatšej krajine na svete, Katare.
Doprava:  |
Termíny od: 19.01., 13 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Praha |
|
19.01.2026
|
13 dní
|
Last Minute
|
4 159 €
|
+0 €
|
odlet: Praha
|
|
Dažďové pralesy, biele pláže, burácajúce sopky... Rôznorodosť kostarickej krajiny vám vezme dych. Stredná Amerika je jedna z najúžansejších ekodestinácií na svete a Kostarika je jej pokojná a ľahko dostupná zem. Pokiaľ túžite uvidieť leňochoda, alebo ochutnať jednu z najlepších káv na svete, navštívte túto okúzlujúcu krajinu.
Doprava:  |
Termíny od: 03.12., 16 dňové
|
Strava: raňajky |
|
odlet: Viedeň |
|
03.12.2025
|
16 dní
|
Last Minute
|
3 550 €
|
+628 €
|
odlet: Viedeň
|
|
Unikátne spojenie Laosu a najkrajších pláží Thajska. Nazrite do bývalej Indočíny a objavte skryté poklady. Preplavíte sa po rieke Mekong, okúpete v kaskádovitých vodopádoch Kuangsi, odovzdáte almužnu laoským mníchom, nasajete ruch Bangkoku, zažijete preteky tuk tukov a ochutnáte výborné jedlo pri pokojných plážach Andamanského mora.